Yeni Sezon Ayakkabı Trendi

Yeni sezon ile beraber birçok farklı ayakkabı trendi hayatımıza girdi. Özellikle topuk açısından etkili olan bu yıl içinde sandaletlerden ayakkabılara kadar oldukça farklı ve görsel olarak zengin içerikler yer alıyor. Sade tasarımlarında yer aldığı moda trendlerinde hâkimiyet ise göz alıcı tasarımlar ve farklı tasarımlardır.

Sandaletler

Yeni sezonda genellikle kalın tabanlı sandaletlere yer açılırken sandaletlerde de altın ve gümüş gibi seçimler yer alıyor. Bunun ile beraber genellikle pek rastlanmayan kalın taban ise bu sezonun modası olarak dikkat çekiyor.

Tüylü ve Parmak Arası Ayakkabılar

Tüyler ile hareket kazandırılan ayakkabı modellerinin yanı sıra yeni sezon içinde parmak arası olan terlik değil ayakkabı modası da hâkimiyet kurdu. Yeni sezon içinde bu ayakkabı modelleri arasından beğeninize hitap edenleri tercih ederken satın alabilirsiniz.

Desenli Ayakkabılar

Desenlere sahip olan ayakkabı modelleri klasik ve spor ayakkabı modellerinde sıklıkla yer alıyor. Oldukça farklı desen seçimlerine yer açılırken genellikle hayvan deri desenleri de bu sezonun moda uygulamaları içinde yerini aldı.

Kalın ve Yüksek Topuklar

Yeni sezon modası içinde yüksek sandaletlerin yanı sıra ayakkabılarda da kalın ve yüksek topuklara yer verildi. Sizde kalın ve yüksek olan topuklardan hoşlanıyorsanız yeni sezon içinde vitrinlerde yer almaya başlayan ve moda olan bu ayakkabı modelleri arasından tercihinizi yaparak kombinasyonlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın