Kısa Etekli Gelinlik Kimler için Uygundur?

Gelinlik seçiminde de yaşam tarzına göre hareket etmek aslında en doğru olandır. Eğlenceli, kıpır kıpır ve yerinde duramayan bir gelin adayıysanız, düğününüzde de sürekli dans etmek ve eğlenmek istersiniz. Bu kabarık ve yerleri süpüren bir gelinlikle çok da mümkün olmaz. Bir süre sonra gelinliği taşıyamaz hale bile gelebilirsiniz. Kendi düğününüzde çılgınlar gibi dans etmek, doyasıya eğlenmek istiyorsanız, kısa etekli gelinlik modelleri sizin için en doğru seçim olacaktır.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Straplez Kısa Etekli Gelinlik

Straplez Kısa Etekli Gelinlik

Öncelikle kısa etekli gelinlikler için bacaklarınıza güveniyor olmanız gerekiyor. Düzgün bacaklara sahipseniz korkmanızı gerektirecek herhangi bir şey yok demektir.

Eğer bacaklarınız vücudunuzun üst kısmına göre dolgunsa, diz üstünde biten etekler yerine midi boy etekli gelinlik modelleri de oldukça iyi bir seçim olabilir.

Etek boyunun çok kısa olması rahat etmenizi engellerken kötü bir izlenim yaratmanıza da neden olabilir.

İnce belli ve uzun bacaklı bir gelin adayıysanız, dizin bir karış üzerinde biten kabarık etekler kusursuz bir görünüm kazanmanıza olanak sağlayabilir.

Dar kesim kısa gelinlik modelleri nişan törenleri için uygun bir seçim olabilir, ama eğlenceli düğünler için çok da kullanışlı olmayacaktır.

Dar kesim ve kısa olan, ancak eteğinin arka ve yan kısmı tül detayları ile hareketlendirilmiş olan gelinlik modelleri de ilginizi çekebilir. Manken fiziğine sahip olanlar mutlaka denemelidir.

Cevap bırakın