Eski Kıyafetleri Yeni Biçimlerde Kullanma Yöntemleri

Mevsim geçişleri kışlıklar ile yazlıklar yer değiştirdiğinde gardırop dolu görünür ama alıcı gözle bakıldığında giyilecek kıyafeti bulmak çok da kolay olmaz. Alışveriş yapmak için ise bazen vakit bazen de para sorunu yaşandığından yaratıcı fikirlere ihtiyaç olur. Eski kıyafetleri başka başka biçimlere evirerek şık bir görünüm kazanabilmek de mümkündür.

2000’lerin başlarında moda olan boğazlı, fermuarlı badiler bahar dönemlerinde yepyeni bir hava kazanabilir. Moda ikonlarının bahar aylarında tercih ettiklerikombinlerde en dikkat çekeni süveter içerisine fermuarlı badileri, hırkaları giymeleri oldu. Bu kombin tercih edilerek yeni bir tarza adım atılabilir. Plaza çalışanları arasında sıkça tercih edilen blazer ceketleri ise tüm düğmelerini kapatarak tek parça olarak kullanabilir ve şık bir üst giyime kavuşulabilir.

Gömleklerle Sırt Dekoltelerine Merhaba Deyin

Sırt Dekolteli Gömlek

Sırt Dekolteli Gömlek

Moda bloggerların yeni gözdesi olan gömlekleri ters giyme modasıyla giymekten sıkıldığınız eski gömleklerinize yeni bir görünüm katabilirsiniz. Gömleğin üstten birkaç düğmeyi açarak şık bir sırt dekoltesi elde edebilirsiniz. Özellikle şile bezi gibi yumuşak kumaşlı gömleklerde iddialı dekolteler yaz akşamlarında tam bir eğlence kombini.

Elbiseler ile beraber ince streç pantolonlar giymek de başka bir yöntem. Midi boy ya da diz üstü salaş elbiseler içerisine giyilen bu pantolonlarla hem daha özgür hareket edebilir hem de daha fonksiyonlu bir kullanım şekli yakalayabilirsiniz. Kombin yaparken cesur davranmak yepyeni bir tarza kavuşmanıza yardımcı olabilir.

Cevap bırakın