Gözaltı Morluk ya da Şişliklere Doğal Çözüm

Güzellik her daim oldukça önemlidir. Özelikle uykusuz kalma, çok uyku ya da göz yorgunluğu sebebi ile oluşan göz şişliği ya da morluklar son derece can sıkıcı olabiliyor. Bu morluk ve şişliklerin giderilmesi için evinizde rahatlıkla bulabileceğiniz malzemeler ile çözüme kısa sürede ulaşabilirsiniz.  Bunun yanı sıra gözaltında morluğun oluşması sonucu bitkisel bir kür uygulaması isteyenlerde aşağıda yer alan kürleri rahatlıkla uygulayabilirler.

göz altı morluklarına çözüm

göz altı morluklarına çözüm

Patates Kürü ile Morluk ve Şişliğe Elveda

Bir patates, pamuk ve rende ile uygulayacağınız kür oldukça kolay olup her an yapabileceğiniz bir uygulamadır. Patatesi rendeleyerek suyunu yüzünüze ve tortu kısmını da göz kapaklarınıza koyarak pamuk ile kapatabilirsiniz. Böylece cildinize parlaklık ve sağlık gelirken aynı zamanda göz morluk ve şişliğinden de kurtulabilirsiniz.

Karbonat Kürü ile Güzelleşin

Karbonat kiri için ihtiyacınız olan karbonat, su ve pamuktan ibarettir. Bu kürü gözaltı morluklarınız için uygulayabileceğiniz gibi cildinizi ölü hücrelerden arındırmak amacı ile peeling olarak da yapabilirsiniz. Az su ile yumuşatılan karbonat dişlerinde beyazlamasını ve tartardan kurtulmayı sağlar. Islatılmış olan karbonatı pamuk yardımı ile gözaltına sürüp bir süre bekletip yıkayın.

Türk Kahvesi Mucizesi

Türk kahvesi hem lezzetli bir içecek olup hem de telvesi güzellik için oldukça önemlidir. Trük kahvesi telvesini gözaltına uygulayabileceğiniz gibi tüm yüzünüze uygulayıp ölü hücrelerden arınırken izlerden de kurtulabilirsiniz.

Cevap bırakın