Casual Giyim Tarzı Kombinleri

Casual giyim tarzı günlük hayatta tercih edilen ve oldukça şık kombinleri içeren bir stildir. Günlük hayatın yanı sıra iş ortamında da casual giyim modasını seçebilirsiniz. Güzel bir konsepti yansıtacağı gibi rahatlık açısından da çok tercih edilen giyim tarzı. Benzersiz ve cesur renk tonlarını barındırır. Farklı tarzlardan seçebilir ve kendinizi daha karizmatik hissedebilirsiniz. Bu stilde önemli olan abartılı taşlara, boncuklara yer vermemeniz. Romantik parçaları skinny Jean ile tamamlayabilirsiniz.

casual giyim

casual giyim

Casual Giyim Nasıl Olmalı

Karmaşık renkleri kullanarak farklı bir stil oluşturabilirsiniz. İş yerinde klasik kıyafetlere vurgu verecek bir şal ya da desenli ceket katabilirsiniz. Manşetli üstler ya da tulum modelleri de bu tarzın önemli detayıdır. Günlük hayatta ise kot ve gömlek modelleri ile kendinize ilginç stiller yaratmanız mümkün. Dar Jean üzerine dökümlü gömlek giyebilir ya da V yakalı ve salaş bir tunik tercihe edebilirsiniz.

casual giyim tarzı

casual giyim tarzı

Sokak modasına yakın sportif casual tarzında ise hacimli yelekleri, trioları ve şapkaları tercih etmelisiniz. Renkli çorap ve kot etekler özellikle kış ayında sizi daha şık gösterir. Renkleri doğru şekilde kullandığınız zaman dikkat çekiciliğiniz artar. Şık bir tarz yaratmak istiyorsanız lüks kumaşları bir araya getirin. Minimalist parçalar kullanarak casual tarzınızı kendi stilinizle birleştirebilirsiniz. Zarif küpe ve ince topuklu ayakkabılar ise bu tarzın detayıdır. Şıklığınızı tamamlayan casual stili ile kendinizi daha havalı hissedeceksiniz.

Cevap bırakın