Düğün Öncesi Zayıflama Diyeti

Yıllardır hayaliniz kurduğunuz o büyülü gün yaklaşıyor. Gelinliğinizi giyecek ve hayatınızda hiç bu kadar derin anlamlar yüklenmemiş “evet” kelimesini o gün söyleyeceksiniz. Hayatınız boyunca yanınızda olacak adamla birlikteliğinizin başlangıcı sayılacak o günün elbette ki kusursuz olmasını istersiniz. Anca düğün öncesi stres, koşuşturmalar ve düzensiz beslenme nedeniyle düzenli beslenememeniz sebebiyle kilo aldıysanız ve gelinliğe sığmama korkunuz varsa bu yazımız tam size göre. Hemen kağıdı kalemi hazırlayın ve düğün öncesi fazla kilolarınıza veda etmenizi sağlayacak mucizevi diyeti not alın!

düğün öncesi

düğün öncesi

İşte Mucizevi Zayıflatıcı 6 Madde

  • Kesinlikle aç kalmamaya özen gösterin! Bu sürekli yemek yiyin, karnınız tok olsun anlamına gelmiyor. Ara öğünlerde bir elma, 2 ceviz ya da yağsız yoğurt tüketebilirsiniz. Bu metabolizmanızın hızlanmasını sağlayacak.
  • Su tüketiminizi 2,5 litrenin üzerinde tutun. İçtiğiniz suya da limon dilimi, tarçın çubuğu, nane koyabilirsiniz. Bu hem su içmenizi lezzetli hale getirecek hem de zayıflamanızı hızlandıracak.
  • Sabah uyandığınızda sirkeli, tarçınlı, elma püreli bir bardak suyu aç karnına için.
  • Kefir gibi probiyotikleri içerek bağırsak çalışma hızınızı yükseltin.
zayıflamak

zayıflamak

  • Çikolatasız asla diyorsanız bitter olanlardan az olmak şartıyla tüketin.
  • Ve diyetin starı yeşil çay! Günde mutlaka 2-3 bardak yeşil çay tüketin, yağlarınızdan daha hızlı şekilde kurtulun!

Zayıf olmak hayal değil. En güzel gününüzde peri masallarındaki prensesler gibi görünmek istiyorsanız bu maddeleri hayata geçirin. Bu arada makarna ve tatlılardan da uzak durun J.

Cevap bırakın