Doğal Yollarla Selülitleri Yok Edin

Selülit kadınların en büyük sorunlarından bir tanesidir. Aynı zamanda önemli bir kilo sorunu olan selülit fazla yağlardan ileri gelen bir durumdur. Bu sorundan kurtulmak isteyen bayanlar birçok çözüm yoluna başvurabilirler. Kötü bir görünüme de sebebiyet veren selülit kadınların adeta korkulu rüyası. Peki ne yapmalı? Fazla kilo ya da yağ sebebi ile oluşan selülitlerden kurtulmak ve onları yok etmek için siz değerli okuyucular için bu yazımızda kendi kendinize evde hazırlayabileceğiniz bir selülit giderici krem tarifi vereceğiz.

selulit

selulit

Selülit Giderici Doğal Krem Tarifi

Bacaklarda ve kalçalarda yoğunlukla gözlenen selülitleri yok etmek amacı ile daha düzgün ve pürüzsüz bacaklar verdiğimiz krem tarifini aşağıdaki gibidir. Vakit kaybetmeden hazırlayıp uygulayın.

selulit giderme

selulit giderme

Selülit kremi için gereken malzemeler bir tatlı kaşığı nane veya biberiye yağı, biraz nemlendirici krem ve bir tatlı kaşığı kadar da kahve. Bu malzemeleri karıştırın. Ama karışımı kremi uygulamadan önce ılık bir duş almanızı öneririz. Daha sonra bu doğal kremi selülitli bölgeye yuvarlak hareketlerle masaj yaparak sürmeye başlayın. Ardından bu bölgeyi streç film ile sarıp 30 dakika bekletin.

Cevap bırakın