Az Masraf ile Ev Dekorasyonunu Değiştirmenin 5 Yolu

Evinizin dekorasyonu yıllardır aynı olduğu için sıkılabilir ya da yeniliklere her an yer vermek isteyebilirsiniz. Bu durumda daha az masraf ile hem yenileme hem değişimi gerçekleştirmeniz de oldukça kolaydır. Bazı uygulama detaylarına yer açarak istediğiniz alanlarda değişime yer verebilir bu alanları dilediğiniz gibi yenilemenin de ekonomik yolunu da elde edebilirsiniz.

duvar dekorasyonu

  1. Kırlent ve Yastıklar ile Hareket Katma

Tek renk olan oturma grubunuzun üzerine koyacağınız farklı desen ve renk seçimlerine ait olan yastıklar oldukça değişik bir havanın dekorasyonunuzda oluşmasına etki edecektir.

  1. Aksesuar Değişikliği

Aksesuar değişimleri de eve hareket katacak olan uygulamalar içinde yer alıyor. Bulunan aksesuarlarınızın bazılarında kendi yeteneğiniz ile de değişimler yaratabilirsiniz.

  1. Mutfak Yenilemede Su Geçirmez Duvar Kâğıtları

Mutfak dolabınızdan sıkıldıysanız yeni mutfak dolabına yer vermenden önce yapışkanlı su geçirmez folyo duvar kâğıtlarını kullanarak ortama değişikliği katabilirsiniz. Bu uygulamada istediğiniz birçok farklı desen ya da renk tercihini yapabilirsiniz.

  1. Kendin Yap

Hayal gücünüzden yararlanarak birçok farklı tasarımı yaratabilir ya da eski eşyalarınızı yenileyerek değişime katkı sağlamanız da mümkün olur.

  1. Çiçek Köşesi

Evde pozitif enerjinin yakalanmasına destek olan çiçek köşesi hoş bir alan yaratmanın yanı sıra eve de hareket kazandıracak bir seçimdir. Beğendiğiniz çiçekler ile bir köşe yaratarak ebe hareket ve canlılık kazandırabilirsiniz.

Cevap bırakın