Yeni Sezonda Hasır Çanta Trendi

Yeni sezon ile birlikte birçok arklı giyim parçası hayatımıza girerken ideal kombin aksesuarları içinde ise farklı modellere yer açıldı. Kombinlerinizde kullanabileceğiniz aksesuarlar içinde önemli bir yere sahip olan hasır çantalar ise yeni sezon trend olan modelleri ile dikkat çekiyor.

hasır çanta

hasır çanta

Küçük, orta ve büyük boya sahip olan hasır çantalar aynı zamanda değişen model seçimleri ile de farklılık yaratıyor. Renk olarak da açık ve koyu renklerin yer aldığı çantaları yaz aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle plajda ve tatilde ideal kombini yaratmanıza da destek olacaktır.

Hasır Çanta Kombinleri

Hasır çanta trendi en çok ünlülerin kombinlerinde dikkatleri çekiyor. Birçok ünlünün tercih ettiği hasır çanta kombinlerinde giyim parçaları farklılık gösteriyor.

hasır çanta modeli

hasır çanta modeli

Jeanlar, elbiseler, etek ve şortlar ile kullanılabilen hasır çantalar salaş ya da daha klasik tarza da uyum yakalayabiliyor. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval gibi birçok tasarıma sahip olan hasırlar topuklu ayakkabıların yanı sıra sandalet ve terlikler ile de mükemmel uyumu yakalamanıza destek olacak özelliklere sahiptir.

Herhangi bir beyaz ya da siyah tek renk elbisenizde değerlendirebileceğini hasır çantanızı aynı zamanda sıradan bir tişört ve Jean pantolon ile de kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sportif şıklığı yakalamanıza destek olan kombinlerinizde de hasır çantalara yer açmanız mümkün. Son derece farklı tasarımlara sahip olan modellere gardırobunuz da mutlaka yer açın.

Cevap bırakın