Saksı Çiçeklerinde As Çiçek Evi Şıklığı

Önemli bir günde sevdiğinizin, eşinizin, dostunuzun yüzünü güldürmek için harika bir yöntemdir çiçek almak. Eğer uzaktaysanız ve ya zamanınız yoksa ascicekevi.com adresi tam size göre. Müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutan bu firma 7/24 saat online olarak hizmet vermektedir. Çalışanlarının saygı çerçevesi içerisinde yardımcı olması kaliteli bir firma olduklarını gösterir.

Mis Kokulu Saksı Çiçekleri

As Çiçek Evi sitesine girdiğinizde çiçek çeşitlerinin kategorilere ayrıldığını göreceksiniz. Gönderdiğim çiçek hiç solup kurumasın, gönderdiğim kişi sulasın, sevgiyle büyütsün derseniz saksı çiçekleri tam size göre.

Saksı içerisinde renk renk ve istediğiniz boyutta çiçek bulmanız mümkün. Alacağınız saksı çiçeklerinin resmi sitede yayımlanmış olan fotoğraflardaki çiçeklerin birebir aynı gönderileceği garantisi verilir. Saksı tasarımlarıyla oldukça gösterişli ve bir o kadar uygun fiyatlıdır. Bu saksı çiçekleri sizi ve sevdiklerinizi oldukça mutlu edecek.

Saksıdaki Çiçeklerin Bakımı

As Çiçek Evi çiçeklerin bakımı konusunda bilgilendirmeyi ihmal etmedi. Çiçekler bakım isteyen canlılardır. Gönderilen çiçeklerin ne türde çiçek olduğu önemli olmakla birlikte yılda bir defa budanması gerekti ve iki yılda bir çiçeklerin saksılarının değişmesi gerektiği bilgisi verilir. Saksı çiçekleri için en önemli noktanın sulama olduğu bilgisi ayrıntılı bir şekilde ascicekevi.com adresinde bulabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verilir?

Beğendiğiniz saksı çiçeklerinin özelliklerini öğrenmek ve sipariş vermek için çiçeğin üzerine tıklamanız  yeterlidir. Saksı çiçekleri www.ascicekevi.com üzerinden ismi, ürün kodu, saksısında kullanılan malzemeler ve ürünün boyutu gibi çiçeğin özellikleri hakkında bilgiler verilir. Verilen bilgilerin aşağı kısmından göndermek istediğiniz adresi seçtiğinizde size göndermek istediğiniz tarihi soracaktır. Ayrıca saksı çiçekleri yanında sevdiğinizin yüzünü daha çok gülümsetebilmek için küçük süprizler kısmından da sipariş verebilirsiniz. As Çiçek Evi sipariş ver butonuna basarak yerinizden kalkmadan sevdiklerinizi mutlu etme imkanı sunuyor.

Cevap bırakın