Rejim Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Gerek sağlık gerekse fiziksel anlamda daha güzel görünmek için birçok kişi fazla kilolarını rejim yaparak atmaya çalışıyor. Günümüzde fazla kilo şikayeti veya fazla yağ şikayeti olan kadın, erkek, genç, yaşlı bir çok insan var.Bu noktada bu tarz şikayetlerinizden kısa zamanda kesin olarak kurtulmamız için rejim yapmalısınız ya da spor yapmalısınız.  Peki diyet veya rejim ilgili neler biliyoruz? İşte bu yazıda siz değerli okuyucularımız bu konuya dair önemli bilgiler vereceğiz.

zayıflamak

zayıflamak

Rejim Yaparken Dikkat!

Herşeyden önce diyetinizde mutlaka balın olduğunu bilmemiz gerekiyor.özellikle kış aylarında insan vücudunda yağ ve toksin seviyesi daha fazla seviyelere çıkar amacınız kilo vermek ise beslenmenize mutlaka ve mutlaka ayrı ve özenle göstermemiz gerekli.  Vücudunuzu toksinlerden arındırmanın ve kilo kontrolü ele almamız şart.  Bu noktada antioksidan etkisi olan bal devreye giriyor.

zayıflamak

zayıflamak

Bal toksinlerin atılmasını sağlayan önemli vitamin ve mineralleri içerir. Bu yüzden de metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeyi hızlandırır. Hemen kilo vermek isteyen kişiler genelde çok düşük kalorili diyetleri tercih ediyorlar. Fakat diyet bittiği anda verdiği tüm kiloları geri alıyorlar. Dolayısıyla siz de bu hataya düşmemek için dikkatli olmanız gerek.

Eğer hambal tüketirseniz metabolizmanız daha çok çalışacak. Özellikle sabah aç karnına  bir tatlı kaşığı bal tarçın ve ılık su  karışımı hazırlayıp yemeğinizi öneriyoruz

Cevap bırakın