Her Kadının Sahip Olması Gereken Büyüleyici Özellikler

İnsanların görmezden gelemeyeceği ve kendini yakın hissedebileceği bazı kişilik özellikleri vardır. Bir erkeğin dikkatini çekmek için asla başarısız olmayacağınız 5 özelliğe sahipseniz şansınız oldukça yüksek, aksi takdirde kısa vadeli çözümler yerine kendinize yatırım yapmanızın zamanı gelmiş demektir.

  • Zekâ

Güzellik ve zekâ arasında kimilerine göre ‘doğru orantı’ kimilerine göre ‘ters orantı’ olsa da erkekler güzel bir yüzün ötesinde farklı bir şeyler ararlar ve zekâ eksikliği pudra ile örtbas edilemez. Temasta olduğunuz erkekten potansiyel olarak çok gerilerde iseniz o zaman ondan uzak durmanız daha iyi olur.

kadınlar

kadınlar

  • Özgüven

Hayatında dik duruşu, kendinden emin tavırları ve net düşünceleri olan bağımsız bir kadın, herkesin saygı duyduğu ve hayran olduğu bir kişidir. Değerlerinizden, kişiliğinizden emin iseniz ve kendinizi iyi tanıyorsanız karşınızdaki insanı ikna etmeniz için bir şey yapmanız bile gerekmez.

  • Yumuşak Huy

Gülümseyen bir yüz ve nezaket, erkeklerin ilk önemsediği (ya da belki de ilk izlenimleri olduğu için etkilendikleri) fark edilmenizi sağlayan şeylerdir. Genelde kaba davranıp anlamsız bir nedenle öfkeli görünüyorsanız, uzun vadeli bir ilişkiye başlamanız zor olacaktır.

kadın olmak

kadın olmak

  • İlgi

Hiç bir erkek sürekli ilgi bekleyen, şımartılmak isteyen kadına uzun süre tahammül edemez. Madalyonun diğer yüzü; erkeklerin de çok fazla sıkmayacak, bunaltmayacak şekilde kendileri ile ilgilenen kadınlardan hoşlandığıdır. Aşk tek taraflı değilse ilgi de çift taraflı olmalıdır.

  • Espri anlayışı

Kadınlar kendilerini güldüren erkeklere ne kadar sempati duyuyorsa bu tez erkekler için de geçerli. Doğru mizah anlayışı, mutlu bir ilişki için mükemmel bir içeriktir. Özellikle kendinize gülüyor, yaptığınız saçmalıkları anlatıp eğlenebiliyorsanız çok daha samimi ve eğlenceli görünüyorsunuz.

Cevap bırakın