Genişletilmiş Sac Nedir?

Genişletişmiş sac modelleri katı sacların ve ruloların işlenmesiyle üretilerek sizlere sunulmaktadır. Makine yardımıyla saclarda delme işlemi gerçekleştirildikten sonra açık elmas desenler meydana getirilir. Genişletilmiş sac modelleri yükseltilmiş ve düzleştirilmiş şekilde de olabilmektedir. Yükseltilmiş olan saclarda dalgalı sırtlara sahip detaylar yer alır. Düzleştirilmiş sac modellerinde ise tamamen düzlük söz konusudur.

Genişletilmiş Saclar Nasıl Üretilir?

Bir alana veya nesneye girişi engelleyebilmek için bir bariyer olarak genişletilmiş saclar kullanılabilmektedir. Saclar, sıvıların ve gazların serbest bir şekilde geçişine izin verilen noktalarda da değerlendirilmektedir. Genişletilmiş sac alüminyum paslanmaz çelik, sıcak haddelenmiş çelik ve soğuk haddelenmiş çelik gibi farklı metal türlerinde olabilmektedir.

Genişletilmiş sac modelleri arasında istek ve ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecek farklı modeller yer almaktadır. Modeller arasından seçim yapacağınız zaman kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda seçim esnasında firma güvencesine de dikkat etmeye özen göstermelisiniz. Müşterileri tarafından olumlu yorumlar almayan ve kalitesiz malzemeler ile üretim yapan firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız.

Doğru firma ve ürün seçimi yaptığınız takdirde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Genişletilmiş sac fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine göre de değişkenlik gösterebilmektedir.

Genişletilmiş Saclar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Genişletilmiş sac modelleri platformlar, podyumlar, yürüme yolları, raylı alanlar ve konveyörler gibi alanlarda sık sık kullanılmaktadır. Elmas şeklindeki açıklıklar bu ürünün çok yönlü olabilmesini sağlamaktadır. Açık desenler sayesinde döşemelere ve ızgaralara uygulanabilen bir ürün olur. Ölçüler, tamamen ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanabilmektedir. Aynı zamanda genişletilmiş sac ağırlıkları da yine kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre belirlenebilmektedir.

Pil hücreleri, havalandırma sistemleri, uydu ve radar antenler, çit, tavan ve zemin gibi alanlarda kullanılan genişletilmiş sac modelleri endüstriyel ortamlarda yer alan merdivenlerde ve yürüyüş yollarında da kullanılabilmektedir. Sizler de genişletilmiş sac modellerine ihtiyaç duyuyorsanız farklı modellere göz atmak için https://www.ceylanlarmetal.com/urun/genisletilmis-metal-mesh adresini ziyaret edebilirsiniz. Markanın sizlere sunduğu modeller arasında geniş kullanım alanına sahip pek çok farklı model bulunmaktadır.

Cevap bırakın