Ev Dekorasyonunu Bozan Ufak Detaylar

Mevzu bahis ev dekorasyonu olduğu zaman insanlar daima diğer evlerden farklı, kendilerine özel alanlar yaratmak istiyorlar. Ancak yapılabilecek en ufak bir yanlış ve atlanan ufak bir dekorasyon detayı evinizin olduğundan daha kötü görünmesine yol açabiliyor.

aydınlatma hataları

aydınlatma hataları

Aydınlatma Hataları

Aydınlatmalar bir evin dekorasyonunu en iyi şekilde gösterebilecek ayrıntılardır. Aydınlatma yaparken floresan gibi keskin ve soğuk bir ışık yayan ürün kullanırsanız evinizin içerisinde kasvetli bir hava ortaya çıkabilir.

Dağınıklık

Dağınık bir ev, en güzel dekorasyona sahip olan mekanı bile kötü gösterecektir. Aşırı kalabalık bir görünüm de aynı şekilde dekorasyon stilinizin kötü gözükmesine sebep olabilir. Bu yüzden mekanınıza minimum eşya koymalı ve daima derli toplu tutmaya özen göstermelisiniz.

Takım Mobilya Almak Hata mı?

Takım mobilya almak bir hata değildir. Ancak takım halinde mobilya aldığınız zaman evin genel havasına ve diğer mobilyaların havasına uyum sağlayamayabilirsiniz. Bu yüzden takım yerine tek parça mobilyalar satın almak iyi bir dekorasyon elde etmek açısından her zaman önemlidir.

kalabalık

kalabalık

Duvar Dekorasyonları

Evin her noktasındaki dekorasyon stillerini düzenlediyseniz ancak duvarlarınızı boş tutuyorsanız dekorasyon stilinizi olumsuz yönde etkiliyor olabilirsiniz. Duvarlara sevdiğiniz tabloları ve fotoğrafları yerleştirerek dekorasyon stilinizin daha hareketli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca duvarlarda kullanılabilecek olan tablolar dekorasyon bütünlüğünü ve renk uyumunu da sağlar, size bu konularda da olumlu etki yaratır.

Cevap bırakın