Yazlık Evler için Dekorasyon Önerileri

Yazlık olarak ifade edilen ve yaz aylarında tatil amaçlı olarak uzun zaman geçirilen evlerin dekorasyon uygulaması da son derece önemlidir. Yazın güzelliğini ve ahengini sunan özellikleri yansıtacak olan çözümlere yer açabileceğiniz bu ev dekorasyonlarınızda farklı stillere de yer verebilirsiniz. Yazlık evinizin bulunduğu bölgeye özel olan uygulamalara yer vermenin yanı sıra kendi stil ya da beğeninize hitap eden ürünlere de yer vererek dekorasyon uygulamanızı gerçekleştirmeniz mümkün.

dekorasyon hataları

Yazlık ev denilince ilk akla gelen elbette ki canlı ve açık renk seçimleridir. Keyifli ve ferah bir alan yaratmanız bu alanda daha hoş zaman geçirmeniz için önemlidir.

Deniz Temalı Evler

Deniz temasına sahip olan ev dekorasyon uygulamalarında beyaz, mavi, lacivert ve az da olsa yeşilin uyumlu beraberliği yansıtılır. Aksesuar seçimlerinde de denize ait olan seçimler yer alır.

Doğal Temalı Dekorasyon

Yeşilin ağırlık kazandığı doğa temalı uygulamalarda kahve ve beyazın beraberliğinin yanı sıra sarı tonu da sıcaklığı ile bu dekorasyon uygulamasına eşlik eder. Ağaçlar temasına sahip olan uygulamada aksesuar seçimlerinizde ve mobilyalarınızda açık tonlara sahip olan tüm doğal ürünlere yer verebilirsiniz.

Çiçeklerin Uyumlu Beraberliği

Çiçeklerin muhteşem güzelliği ve rengârenk görüntüsü ile hazırlanan yazlık ev dekorasyon uygulamalarında açık renk temel oluştururken çiçek desenleri ve aksesuarları ile ortama hareket kazandırılır. Bu dekorasyon ise huzurlu bir alanı yaratır.

Cevap bırakın