Bahçelerinize Yeni Bir Hava Katın

Bahçe aydınlatma set üstü ürünleri, firmamız tarafından satışı yapılan bir üründür. Bahçe aydınlatmasında kullanılan bu ürün tasarım ve model itibariyle bahçe duvarları üzerine monte edilerek kuruluyor. Estetik görünümü sayesinde kullanıldığı bahçelerin akustiktiğini daha dikkat çekici hale getiren ürün, görsel zenginliğe zenginlik katıyor.

Dikkat çekici olduğu kadar iyi bir dış mekan dekorasyon ürünü niteliği taşıyan bahçe aydınlatma set üstü ürünü, genel olarak küçük boyutlarda tasarlanan bir üründür. Üzerindeki cam fanus nedeniyle hassas özelliğe sahip olması ürünü kırılgan hale getiriyor. Kırılma ihtimali bulunan cam fanusun nakliye sırasında ihtimam ve dikkat gösterilerek taşınması gerekiyor.

Bahçe duvarlarına montaj yapılan kısım metal aksam olup krom kaplama demirden yapılıyor. Kaygan ve parlatıcı özelliği ışığı daha iyi yansıttığı için üzerindeki lambadan çıkan ışık etrafa daha fazla ve daha parlak şekilde yansıyor. Kullanılan bahçelerin görünümünü ve ahengini iyileştirdiği gibi binaların güvenliğini de arttırıyor. Bu ürün sayesinde geceleri görünmeden bahçenize girilmesi mümkün olmayacak.

Ürün Siparişi ve Satışı

Ürünü satın alabilmek için firmanın e-ticaret sitesi kullanılabilir. Adet olarak herhangi bir sınırlamaya tabi olmadan dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi banka kartı ve kredi kartı ile ödeyebilir ve ürünleri satın alabilirsiniz. İnternet sitesinin bazı anlaşmalı banka kartlarına belirli limitlerin üzerindeki alışverişlerde sağladığı taksitli alışverişten faydalanarak ürünleri çok kolay ödeyebileceğiniz taksitlerle yakanaydinlatma.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Ürünler iade garantili olarak satılan ürünlerdir. Herhangi bir arıza veya kusur tespiti halinde ürünleri firmaya iade edebilirsiniz. Ürün değişim ve iadesi yasal prosedüre uygun olarak yapıldığı için bu konuda müşterilerin herhangi bir mağduriyetinin olması söz konusu değildir.

İnternet sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve ürün fiyatlarımızı www.yakanaydinlatma.com inceleyerek fiyat konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cevap bırakın