Bizim Evler Güzelce

Büyükçekmece Aydınlar Caddesi üzerinde yer almakta olan Bizim Evler Güzelce projesi ile beraber sahip olunan 17 konut bloğu ile beraber insanlara daha öncesinde olmadığı kadar önemli bir konut projesinden ev sahibi olma avantajı sunuluyor. İçerisinde yer almakta olan 688 adet daire ile 8. ve 10. katlar arasındaki blokların girişlerinde yer almakta olan dükkanları; projenin ne kadar büyük olduğunu da gözler önüne sermekte. Bizim Evler Güzelce projesi; Güzel Bahçe kır düğün salonunun tam karşısında kendine yer bulmakta.

Her İhtiyaca Uygun Daireler

Genel olarak bakıldığı zaman Bizim Evler Güzelce projesi içerisinde istekleri en iyi şekilde yerine getirmek adına gerekli olan her şey bulunmakta. 2+1 daireler 96 ile 132 metre, 3+1 daireler 163 ile 179 metre, 4+1 daireler ise 2013 ile 214 metrekareden oluşmakta. Böylece kullanıcılar bir yandan optimum büyüklüğe sahip diğer bir yandan gereksinimlere göre seçilebilecek olan daireler ile beraber insanlar yaşam alanlarını çok daha etkili bir şekilde kullanma olanağına erişmiş olacaktır.

Kolay Ödeme Koşulları ile Ev Sahibi Olun

Genelde insanların büyük bir kısmı böylesine projeler karşısında istedikleri gibi evleri alamamaktan şikayet edebiliyorlar. Halbuki Bizim Evler Güzelce ile beraber bu konuda insanların akıllarında hiçbir soru işareti kalmıyor. Birçok farklı ödeme koşulu arasından yapılacak olan seçim ile beraber artık insanlar her zaman istedikleri gibi kolay ödeme koşulları ile ev sahibi olma imkanına erişmiş olacaklar. Bu aşamada insanların yapmaları gereken en önemli şey, ödeme koşullarını incelemek olmalı. İnsanlar, Bizim Evler Güzelce ile beraber Büyükçekmece’de en iyi yaşanabilecek sosyal alana erişmiş olacaklar. Konut projesi ile alakalı akıllarda yer edebilecek olan soruların tamamı ise https://gayrimenkulprojeleri.net/istanbul/buyukcekmece/bizim-evler-guzelce-1026-projesi üzerinden cevaplandırılmış durumda.

Cevap bırakın